Imprezy integracyjne

 

Nasza firma od 1995 roku specjalizuje się w organizowaniu terenowych (off road-owych) samochodowych imprez integracyjnych w kraju i za granicą.

Zapewniamy samochody terenowe wyłącznie legendarnej marki Land Rover wraz z wykwalifikowanymi kierowcami-instruktorami, oraz przygotowujemy kompleksowo: 

  • zawsze atrakcyjne, ciekawe i urozmaicone trasy przejazdu o różnym stopniu trudności terenowej i nawigacyjnej wraz z opisem (roadbook) i oznakowaniem (załatwiamy również wszelkie związane z tym formalności)
  • samochodowe próby zręcznościowe i próby przejazdu
  • różnorodne zadania dla załóg na trasie, sprawnościowe, nawigacyjne itp.
  • wg życzenia/potrzeb zapewniamy też prowiant do auta lub/i wyżywienie na trasie (ognisko, kuchnia polowa lub wg życzenia), akomodację dla uczestników wyjazdu łącznie z transportem i wyżywieniem
  • opracowujemy końcową klasyfikację imprezy (o ile jest takie założenie)
  • zapewniamy pełną logistykę naszej części imprezy we własnym zakresie
  • wg życzenia przygotowujemy pełną dokumentację video i fotograficzną imprezy wykonaną przez zawodowych fotoreporterów i operatorów, gwarantujemy i odpowiadamy za całkowitą poufność materiałów.
Akcje możliwe są także w Rosji, Rumunii, Hiszpanii, Tunezji, Maroku, Libii, na Litwie, Łotwie, Estonii i Ukrainie.


 

 

Nasze możliwości w skrócie:

 


♦ 10 własnych samochodów Land Rover: DEFENDER, DISCOVERY, RANGE ROVER…

 

 

♦ dodatkowo 20 stałych doświadczonych współpracowników (instruktorów)  wraz z samochodami LR

 

 

♦ samochody LR Defender 110 zabierają na pokład do 8 osób, Range Rover i Discovery po 4 osoby

 

♦ 2 wyczynowe samochody Land Rover przystosowane do extremalnych rajdów przeprawowych

 

 

♦ niezbędny sprzęt do poruszania się samochodami w trudnym terenie (GPS’y, wyciągarki, trapy, hi-lift’y, liny, szekle)

 

 

♦ około 40 opracowanych miejsc do jazdy na terenie całej Polski oraz Słowacji, Rosji, Rumunii, Tunezji, Libii, Maroku, Hiszpanii oraz Ukrainie i Litwie, Łotwie oraz Estonii.

 

Instruktorzy:

 

Nasi instruktorzy to asy w swojej branży:

 

 

 

Krzysztof Turchan – legenda polskiego off roadu, uczestnik i zwycięzca wielu rajdów i wypraw (Rainforest Challenge, Ładoga Trophy, Arctic Trophy), najlepszy i najbardziej doświadczony w kraju specjalista od Land Roverów, właściciel znanej miłośnikom LR firmy Land Lovers.

 


Marcin Czernik
– pasjonat marki LR, od 1996 roku organizator wielu imprez i ekspedycji w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Uczestnik wielu rajdów terenowych w kraju i za granicą jako pilot i kierowca, instruktor w eliminacjach do Camel Trophy oraz Marlboro Adventure Team. Logistyk i organizator odpowiedzialny za wszystkie projekty…….

 

Grzegorz Szopa – pasjonat marki LR, organizator i logistyk ekspedycji do Azji i Afryki (Turcja, Syria, Jordania, Wzgórza Golan, Sahara Zachodnia, Mauretania, Mali, Senegal, Burkina Faso, Egipt, Tunezja)

 

 

Jarek Kazberuk – uczestnik wielu rajdów jako kierowca i pilot (Camel Trophy, Dakar  i wielu innych). Instruktor podczas wszystkich polskich eliminacji Marlboro Adventure Team.