Firma

Główną działalnością Land Lovers jest szeroko rozumiany serwis oraz r_e_n_o_w_a_c_j_a samochodów Land Rover i Range Rover.
Serwisujemy wszystkie typy samochodów z Solihull
– Seria I, II, III
– 90, 110 oraz Defender 90, 110, 130
– 101 Forward Control
– Discovery I, II, III, IV
– Freelander 1 i 2
– Range Rover Classic, Range Rover P38, Range Rover L322, Range Rover Sport

Do naprawy samochodów sterowanych elektronicznie wykorzystujemy komputer diagnostyczny AUTOLOGIC wraz z odpowiednim oprogramowaniem, które jest na bieżąco aktualizowane.

 

WARSZTAT
Jesteśmy również bezpośrednim importerem części i akcesoriów do samochodów Land Rover z angielskiej firmy Allmakes, która posiada wszystkie certyfikaty jakości zarówno dla części oryginalnych, jaki i zamienników. W naszym magazynie znajduje się około 1500 pozycji części do samochodów Land Rover. Części, których nie posiadamy aktualnie w magazynie jesteśmy w stanie sprowadzić w trybie ekspresowym w ciągu 2 dni roboczych.


      

 

 Jesteśmy również jedną z dwóch w Polsce firm mającą w swojej ofercie blokady mechanizmów różnicowych i bardzo mocne półosie do układów napędowych australijskiej firmy Maxi Drive, które nie mają sobie równych na świecie.

 

OFF-ROAD
PRZEBUDOWY

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu podczas startów w wielu rajdach terenowych w kraju i za granicą jesteśmy w stanie przygotować lub zbudować samochód w optymalny sposób, a nie metodą prób i błędów. Wybudowane i przebudowane przez nas samochody startujące w Teamie Land Lovers i nie tylko są tego najlepszą wizytówką.

 

Kliknij aby powiększyć.
Kliknij aby powiększyć.
Kliknij aby powiększyć.

 

 

OUTDOOR I IMPREZY INTEGRACYJNE
Zajmujemy się również organizacją outdoorowych imprez integracyjnych  związanych z samochodami terenowymi w kraju i za granicą,  jak również jesteśmy podwykonawcami w wielu imprezach integracyjnych organizowanych przez najlepsze tego typu firmy w kraju. Możemy się poszczycić organizacją imprez integracyjnych, w których do dyspozycji naszych klientów było 30 samochodów marki Land Rover.